Veidruste Otsing

Sunday, July 31, 2016

paraweb unetarkusi, miks tasub lugeda

VironShaman 
Kui võtaks ja müristaks 
 
Postitusi: 3,554
Liitunud: Oct 2007
Ostsid raamatu, maksid raha ja juba selle raamatu väljaandja unenägu rahast läks täide.
Aga unenägude tõlgendamine unenäoseletajate raamatute kaudu viib sind seda raamatut väljaandnud seltskonna käsutusse, sest teatud osa raamatus kasutatud lauseid kutsub kohale selle raamatu väljaandja abivaimud ja need nüüd hakkavadki sulle näitama omale sobilikke unenägusid.
Suunama sinu elu läbi näidatavate unenägude, kui on kristliku kambaga tegu kisub kirikusse, kui astroloogidega kisub nende juurde kaarte tegema või kasvõi lihtsalt toituvad mitteorgaanilised sinu emotsioonidest ilma midagi tegemata, mida vähem ennustusi täide läheb seda rikkalikum toidulaud.
Nii et mõtle ise kas tahad end siduda järjekordse piibliga ja sööta enda emotsioonidega järjekordseid gurude abivaime.
Mis puutub aga unenägude tegelikku eesmärki siis nende kaudu moodustub tulevik, alati tegutseb igaüks kõigepealt unenäomaailmades ja pärast kunagi ja mingil ajahetkel toimub või jääb toimumata mingi sündmus olenevalt unenäosõja tulemusest.
Tulevik kakeldakse endale välja unenägudes.WickedMe 
Uustulnukas 
Postitusi: 40
Liitunud: Jan 2007
Ma arvan, et paljud tähendused on täiesti ajuvabad.
Kui ise tõsiselt mõelda ja analüüsida, siis saab vastuse.
Mitte umbes kana=ebaõnn.
Aga samas, et analüüsida, peaks teadma natuke tähendusi ka.
Ma üldiselt tean ainult populaarsemaid tähendusi, nagu surm või teatud õudusunenäod, lendamine jne.
Kui googlest otsida, siis võib ka häid tähendusi (üpriski täppi) saada, täiesti tasuta.
Ma toon ühe näite. Puu, mida sa unenäos näed, tähendab tavaliselt sind ennast. Kui puu on ilus, õitsev, siis oled ka sina/ su hing õitsev. Samas, kui puu on vastupidiselt nt. üksildane, kurb või ilma lehtedeta, siis tähendus on ka üldiselt sarnane puu välimusega.

Liine 
Vana kala 
Postitusi: 503
Liitunud: Sep 2008

Tsitaat:Algselt postitas: Liine
Unenägude lahterdamisel kõlbab kasutamiseks emotsioonireegel. Kuna oleme suuresti sellised emotsioonipuntrad, siis unenäo esimeseks hindajaks on justnimelt emotsioon-enesetunne. Kui ärgates jääb halb enesetunne kiusama, siis on tark sellesse unenäopilti teadlikult tagasi minna, see on päris kergesti õpitav ja teostatav. Ja siis tegeleda juba konkreetselt analüüsimisega. Võtta pildist konkreetsed märgid ja lugeda neid. Soovitus - kellel on unedega probleeme, määratlege end vaatlejateks. Vaatlejad on justnimelt vaatlejad - nad ei sekku kunagi ja neid ei võeta "mängu".
Lucretzia 
Et nagu mismõttes unedega probleeme? Kas mõtledki seda halba enesetunnet peale ärkamist ja pidevaid öiseid unenägusid, mis tunduvad nii utoopilised, et raske on neid kuidagi määratleda? Või...?
LiineVana kala
Postitusi: 503

Probleemseteks unedeks lahterdaks just need, millest paha tundega ärkad
B-Girl Uustulnukas
Kas see ka näitab midagi et mõnda unenägu mäletain aastaid,hommikul on väga hästi meeles või siis hommikul ei suuda mitte midagi mäletada, mis unenäos on olnud. Üks unenägu on mul meeles juba väga kaua aega, nimelt nägin seda 5-6 aastaselt, praegu olen 15. See unenägu kuulus rohkem õudusunenägude hulka, mul kulus sel ajal aega kui ma üle sain ja normaalselt magama sain minna, mitte kartes ja oma toas mitte vanemate juures
Honor Tavaliige 
minuarust on see täielik jama mis seal on ja tavaliselt ei jää mulle meelde ka mis ma nägin:D mingi viie aastaselt jäi mulle meelde unenägu kus koer mind külavahel taga ajas, kõik see tee ja maja jäi meelde ja nii juhtus ka et mind seal see koer taga ajas, ja siiamaani on meeles :P
EiTahaOllaMina 
Tavaliige Ma olen tähele pannud, et unenäoraamatutes on need seletused üldiselt vastukäivad. Mäletan, kui ükskord nägin üht veidrat und ning asusin siis õhinal raamatust "Unenägu peeglis" seletust otsima, ent pidin pettuma, kuna Tartu inimesed väitsid üht ning Roosna-Alliku rahvas kolmandat.
Kuid samas on mu emal teine kogemus. Kord nägi ta unes külmunud ja närbunud lilli. Unenäoraamat väitis lilli tähendavat surma (seekord läksid kõikide maakondade seletused ühte auku). Ning sama päeva õhtul helistati haiglast ning öeldi, et tema õde on surnud. See pole mingi juhuslikult kõrvu jäänud jutt, vaid ma ise olen selle tunnistajaks.
Niisiis võta näpust.

Minaelan 
Veteran Postitusi: 2,257
Liitunud: Jul 2011
Nii et mõtle ise kas tahad end siduda järjekordse piibliga ja sööta enda emotsioonidega järjekordseid gurude abivaime.
Mis puutub aga unenägude tegelikku eesmärki, siis nende kaudu moodustub tulevik, alati tegutseb igaüks kõigepealt unenäomaailmades ja pärast kunagi ja mingil ajahetkel toimub või jääb toimumata mingi sündmus olenevalt unenäosõja tulemusest.
Tulevik kakeldakse endale välja unenägudes.

Vot nende viimaste lausetega olen päri. Isiklikud kogemused. Unenägu peegeldab meie oleviku probleeme.
Ei mõjuta meid ei kristlikud, islamistlikud, juudalikud või misiganes egregorid. Meie endi soovid ja tahted on primaarsed ja kujundavad meie elu...kui suudame ennast vabana hoida kõikidest mõjutustest, mis meid piiravad, kõikidest hirmutamistest ja ähvardustest - nii siin foorumis kui ka igas eluetapis.
Meie ise kujundame enda tulevikku, unenäod annavad vihjeid ja väga häid vihjeid.

_________________________________________________________________
triinu27 
UustulnukasSaatan unenäos 
Mida see teie arust võiks tähendada, kui korduvalt unes saatanat nähakse?

Müstik 
Shambalas Postitusi: 9,717
Liitunud: Oct 2004Salakavalat inimest

Celtic 
ja sina pead kandma maailma 
 
Postitusi: 6,606
Kirjutas:  Bla bla, kohe kukuvad seletama. Ilma et enne uuriks, milline see saatan seal unes siis oli ja kuidas nägija üldse aru sai, et tegemist saatanaga? Oli ta stereotüüpne kapjade ja sokusarvedega kõrbedeemon või mis moodi asi välja nägi?

triinu27 
Ta oli tavaline mees, kel olid tugevad näojooned, väga tõsine ja karm pilk. Igatahes polnud kahtlust, et see oli saatan. vanuseks pakuks kuskil 40-ndates.


Phrase Kirjutas:  Mulle tundub, et ta on lihtsalt keegi, kes su üle vaatab; sind suuri vigu tegemast hoiab. Paistab, et ta ilmutab end sulle ju vaid siis, kui sul on vaja teha raske otsus.Kas oli tema välimusest aru saada, et tegemist oli saatanaga, või teadsid sa seda intuitiivselt?
triinu27
Intuitiivselt tean ja välimusest ka oli aru saada.
Marina Eemal 
Blondiin Postitusi: 1,043
No vot, tuleb välja et siis kaitseingel hoopis wink
Tegelikult võiks teda võtta kui Sinus endas peituvat tugevat, otsusekindlat ja jõuduandvat meespoolt (Animus). Naised üksjagu sageli otsivad sellist tüüpi (iseloomu poolest) endale abikaasaks, kuid sealjuures kipub reaalis selline tüüp vägivallale kalduma. "Pahade poiste" võlu ja valu.

Andora 
Uustulnukas Olen näinud Saatanat unes samaaegselt Jumalaga. Saatana välimus ei saa täpselt kirjeldada, see oli pigem tume kogu.
Jumalast nägin kahjuks vaid jalgu kreekapärastes sandaalides, valges maani hõlstis, istumas toolil. Teda ümbritses valgus.
Uni ise oli järgmine: Oli kaks koridori, mille vahel ma pidin valima. Ühe otsas seisis Saatan, teise lõpus istus Jumal. Valisin koridori, mis viis Jumala juurde. Koridori lõpus andis Ingel leiba maitsta.
Varsti peale seda und lasin end ära ristida. Seega unes anti mõista, mis teed ma käima pean.

Päikeseinsener 
Bännitud
Postitusi: 3,147
No sellest enda ära ristimisest võiks mõni targem sulle 
siia päris pika jutu kirjutada. Pole kahjuks minu teema, aga 
kasuta otsingut, sellest siin juttu küll.Psühholoog 
Jälgija 
 
Postitusi: 207
Sinis Kirjutas:  Eile sain toreda elamuse. Kuulsin lugemise kõrvalt rõdult tuttavat askeldamist, teadsin, et mingi linnuke seal toimetab. Sagin muutus nõudlikumaks, pöörasin pead, minust paari meetri kauguselt paokil ukse vahelt rõdupiirdelt vaatas mulle vastu hallvares – esimest korda nägin üht vareslast nii lähedalt, arvasin selle liigi esindajad olevat suuremad või siis oli see isend lihtsalt väiksekasvuline. Tuli tahtmine öelda: „Tere!“, tegin seda kuuldavalt, lind vastas röömsalt vastu: „Kraaks“. Küsisin, et kas soovid minuga suhelda, seepeale silmitses ta mind kord ühe, siis teise näopoolega, ja niimoodi mitmeid-mitmeid kordi. Korraga tõi kuuldavale heatujulised mahedad kraakskädinad, sirutas tiibu ja lendas ära. Eufooria!

2 võimalust ongi: kas oligi lihtsalt vares niisama jõllamas või oli kellegi inimese hing läinud linnu sisse ja seejärel tahtnud sind jälgida või kontakti saada.


Minaelan Kirjutas:  Unenäod on eriline varandus ja teadmiste varasalv, mida kahjuks enamik inimkonda alaväärtustab ja seetõttu jääb niipaljust...ilma.

Hea, et keegigi seda mõistab


_____
PLaks unes
Marina Eemal 
Blondiin Jess! Üles leidsin!
http://en.wikipedia.org/wiki/Exploding_head_syndrome
Nähtuse nimi on "Exploding head syndrome" ja sellega
tähistatakse poolunes kuuldavaid järske valje helisi, mis näikse lähtuvat inimese enda peast. Teaduslikku seletust aga asjale ei ole. Niisiis võib olla küll tegu teadvuse seisundite järsu muutusega, mida aju plaksuna tajub, või mingite olendite tegutsemine jällegi. Eks need olendid armasta ka ajus tasandeid vahetada ja muudmoodi inimest "kiusata". Vahest liitub asjaga veel ka luupainaja/unehalvatus.
VironShaman 
Kui võtaks ja müristaks 
 
Postitusi: 3,554No kui järsult teadvuse koostepunkt paigast nihutada siis käib peas just selline kole plaks, mul oli kunagi just selline kaaslane kes armastas teadvust nihutada ja sellised plaksud olid üsna igapäevased asjad. Aga sellega saab ka just nendesse kõrgemartesse teadvusseisunditesse, milles kogetu tavateadvusesse meelde ei jää ega salvestu.
Kas tegeled mingi õpetusega, kas su naabriks pole äkki mingi külanõid, kes oma lõbuks sind veidi edasi togib, kuigi jah kui ise ei õpi kiirust saavutama siis jäävadki need kogemused luku taha.
Minaelan 
Veteran 
 
Postitusi: 2,257Mul täna öö oli ikka väga kummaline. 
Õhtul läksin õigel ajal magama. Olin kaks eelnevat päeva ainult raamatuid lugenud, uudistest hoidsin eemale, seega justkui tasakaal peaks olema.
Aga kui magama hakkasin jääma, siis miski plaks käis peast läbi, nii et kõrvus helises ja tunne oli, et justkui oleks kuskilt tagasi tulnud. Ja nii umbes 4-5 korda, vähemalt nii ma mäletan. 
Öösel, ei tea mis kell, sest pime oli, ärkasin järsku üles ja tundsin väga ebameeldivat keemilist lõhna. Olen varemgi meeldivast unest ärgates une-lõhnu tundnud, enamasti lille-hõngulisi. Mõtlesin, et olen ka selle halva lõhna kuskilt unest tunnetuslikult kaasa toonud. Aga ei, nuusutasin õhku, see lõhn ei läinud ära. Proovisin 4-5 korda nuusutada, ikka sama ja siis panin lõpuks tule põlema...ning lõhn kadus koheselt.
Loomulikult hakkas fantaasia peas tööle Smile1 ja ma ei suutnudki enam magama jääda.
Manaja 
Tavaliige No kuulge, kallid parakad, see ju teie enda hingekene, mis tahab uitama minna. Aga keha, see va kadekops, ei taha mitte lubada. Ja siis ongi nii - hing üritab kolama hüpata, aga keha napsab temast kinni. Hing ei jaksaks ju selle jamaga lennata. Ja nii mitu korda. Mõnikord käib võitlus terve öö ... aga mõnikord lahtihüpe õnnestub, (keha jääb kaotajana voodisse) ja siis lendled oma kodupaiga kohal, näed jäätuvat helkivat ojakest ja sellel peegelduvat kuud, maa on härmas aga külma ei tunne ja plaanid just veelgi kõrgemale tõusta ... no ja siis see õnnetu keha seal jahtuvas voodis hakkab hädaldama ja kuna olete seotud lepinguga ja kuna targem peab järele andma, siis kukkudki suure pauguga voodisse ja virutad küünarnukiga kehale mõnda käepärasesse kohta ja siis ärkategi mõlemad koos suure plaksu peale ja nii aegade lõpuni. Aamen. 
Elasin majas, mille all voolas ohtralt allikaid ja kus igasugused müstilised külalised ja olukorrad olid igapäevased. Mälestus sellest.

Minaelan 
Veteran 
 
Postitusi: 2,257
sakala Kirjutas:  Kas see teooria mis on väga õige.kehtib ikka kõigi nende lugudega .Äkki on veel midagi

Muidugi on midagi veel. Meist siin foorumis tunnevad ja kogevad paljud imelikke asju, mida kardetakse siin kirjeldada, sest reaktsioon on...nö "kage"ilik. 

Ise olen siin foorumis oma kogemustest kajastanud vaid umbes 10%, sest te lihtsalt pole veel valmis seda kuulma ja aktsepteerima. Ja ma arvan, et paljud tunnevad samuti.


_________

kk2ku- 
UustulnukasKurjad silmad unes 
Ma nägin unes , et ma tulin oma vanemate toast ning läksin oma tuppa ning ukse juures olles ma nägin nagu väikest inimest tumeda varjuna ning tal olid kurjad punased silmad . Ma nägin seda unenägu tihti ning see hakkas mind painama . Ma hakkasin oma toa aknaid kartma ning ma panin kardinad ette ning ei võtnudki neid enam ära , ei lasknud neid emal ka ära võtta . Ma tõsiselt arvasin , et keegi on mu akna taga päris elus ka . Kuna ma magasin akna all siis ma lasin panna voodi teist pidi ning tõstsin toa ümber ja enam ma ei näinud seda kuju punaste silmadega akna taga ..
See kõik toimus kuskil eelmise aasta jõulude paiku ( EII , NEED EI OLE KURJAD PÄKAPIKUD nagu mu sõbranna ütles ) .

loner 
UustulnukasMul on ka olnud selliseid asju, väiksena, kui mu voodi oli teises kohas, või kui mu padi oli teises voodi otsas. Ning hiljem kui ma tõstsin voodi teise kohta, või panin padja teisele poole pole mul ka halbu unenägusid olnud.
Mitmeid aastaid hiljem näitas ema mulle enda pendlit, millega saab vaadata positiivseid ja negatiivseid alasid, energiaid või midagi sellist(ma ei tunne seda värki nii hästi). Ning ma tegin ka endale ühe pendli. Ja siis ma vaatasin selle koha üle kus mu pea oli olnud, kui mul olid halvad unenäod, ja ennnäe negatiivne ala. Ning peale seda vaatasin ma üle selle koha kui ma olin padja teisele poole pöödanud, ning seal oli positiivne ala. Äkki on seal kohas ka negatiivne ala, kus sul tuli see "punaste silmadega mehike?" Ma ei ole täiesti kindel, aint oletan, et see võib olla nii.Keegi targem sellel alal võib ju ka kriblada siia midagi.
Sfinxx 
Uustulnukas Minu 4 aastane ärkas kui mitte igal ööl, siis üle-öö üles punaste silmade pärast, kes tulid kord seina seest, kord aknatagant, ja lihtsalt vaatasid kuidas tema ja ta vend magavad (vend on 2 aastane ja pole kordagi ärganud öösel muu jutuga, kui vaid et janu, ja ka seda mitte just tihti). Ma üritasin last julgustada, et ärgu kartku(hea öelda lapsele ju tglt..) vaid käratagu, et mingu minema, et ta ei taha neid näha enam! Laps oli siis nii teinud paar korda ja enam pole (väga tihti) neid silmi tulnud..Ühel korral tuli lapsel seina seest, voodi jalutsist mitte punased silmad, vaid üks poiss(deemon võttis vähem hirmutava kuju?? ), kes oli tahtnud tema kaisukaid lakke riputada. Minu laps oli teda keelanud, kuna need on ju TEMA kaisukad ja ta ei luba neid lakke riputada, aga kui ta oli korraks magama jäänud ja uuesti silmad lahti tegi, siis oli ikkagi see poiss ta kaisukad lakke riputanud! Laps ütles et ta oli siis natuke kurjaks saanud, et MIKS, ta ju oli keelanud.. Seda poissi ta ei olnud kartnud niiväga, aga neid punaseid silmi kartis nagu tuld, nagu arvatagi võib! Nüüd pole ta punaseid silmi enam näinud, küllaga on tal olnud muud halvad unenäod. Lasin talle teha amuleti, nüüd peaaegu nädalake rahus maganud-järelikult amulett aitab, sest muidu oleks max 2 ööd vahet hirmuunenägudel.. 
Aga teada, et need punased silmad siis deemon on?? ahsooo... Ma ühe korra olen küll näinud sellist musta siluetti lapsi tuppa kontrollima minnes, küll teisel lapsel voodi ees seismas, ei kartnud mina teda, ei tema mind (arvatavasti).. Huvitav on see, et mina muidu ikka tunnetan kui midagi või keegi on toas vms.. aga lastetuba üldiselt tundub mulle nagu puhas olevat! Vähemalt mina ei tunneta seal midagi ega kedagi.. Ilmselgelt aga seal keski-miski siis vist on.. Tekib nüüd küsimus, et kui sellel lapsel, keda enne kiusati, on nüüd kaitse peal, siis kas võib oodata et pöördutakse teise lapse poole? Või siis vastastuppa tüdruku poole?? Või oleneb see siis nö. vastuvõtlikkusest, kuna ka minul on lapsest saati olnud mingi värk pimeduses olevate silmadega, küll mitte punastega, vaid mind jälgiti üldiselt ja ka mitte vaid pimedas, et kuna ükski teine laps pole midagi vastavat näinud ega tundnud, siis ongi seesama laps sama avatud kui mina? Amulett pidi aitama teda kuni ta ise hakkama saab.. Mina ise sain omadega abi alles nüüd ca 3 aastat tagasi alles, kui mõistsin mis minuga toimub üldse Smile

sakala 
UustulnukaPaluge neil lahkuda aga see peab olema palve vormis ja ilma vihata.Viha ja hirmu need olevused ootavatki.Mõelge läbi mis eelnes teil enne .Kui võimalik pange laste tuppa piibel lihtsalt kuhugi mitte nähtavasse kohta . Ja põhiline hirmu ega viha ei tohi tunda.Ja kui võimalik on pühkige kätega endal ja laste halb energia maha .Lihtsalt mööda keha peast alla poole kuni põrandani välja.Kui läheb hullemaks palun kirjutage siia. Kaitsed peal ei ole .
Marina
Sinine piilur Smile on üks selline naisterahvakujuline anorgaaniline olend, kes käib unedes luuramas.
Bioloogilised eluvormid on nende jaoks põnevad, ja nad natuke tarbivad ka meie hirmu ja muid tundeid.

VironShaman 
Kui võtaks ja müristaks 
 
Postitusi: 3,554
Unenäomaalimades võivad ka inimesed esineda kellena tahes.
Tavaliselt on naised suuremad kujumuutjad ja esinevad ootamatul kujul, kuid kõik head nõiad võivad ennast kellena tahes näidata, näiteks mingi 60 aastane naesterahvas esineb unenäos noore neiukesena.
Kõik sündmused tunduvad toimuvat oma sünnikodus ja tegelased, kes ümbritsevad esinevad sugulaste piltide all, omati on nad tavaliselt kõige võõrammad olendid ja kodumaja võib olla hoopis võõra jõu pesapaik, kuhu unenäos oled kogemata sattunud ja siis imestad, et sinu lähedased käituvad vaenulikult.
Ürita unenäos vaadata selle kuju tõelist olemust, küsi mõttes kellega tegemist kui suudad tegutseda mõttekalt, võid avastada üpris huvitavaid seoseid kuid kunagi ei tohi unustada ühte lihtsat tõde, kõige lähemate inimeste piltide alla peidavad end kõige võõramad ja enamuses vaenulikud olendid.

No comments:

Post a Comment

Seega kuidas siis nii on.. anna meile teada
So let us know.. how is it..

Margus