Veidruste Otsing

Tuesday, March 14, 2017

Harri Kingo vaenulik reageerimineLugu siis järgmine:

// Eellugu võib ka vahele jääda, hüppa kohe põhi teema juurde kus punasega on
// see siin kõik mu enda mõtete korrastuseks niiehk nii, mine tea kuidas sellest kasu saab olla

Temasse suhtusin siira patriootlikusega,
ja kõik oli tore feministlikutel teemadel rääkimised ja muu selline.
Ka tema nõustus, kui õigesti mõistsin, et me vajame matriarhaatiat, mitte feminismi, et feminism on naiste alaväärsitamine (kommunistide-kapitalistide, tulnuk orjastajate trikk) selle kõrval kus kõrgustes tegelikult naised meeste silmis ja tegudes olema peaksid.

Imestasin, et keegi nii samamoodi mõtleb kui meie, kui mina, ja isegi nii palju, et isegi mõte tekkis, et ju  me kaudu need ideed aastaid tagasi temani jõudnud, mediteerimiste, tulnukate, hingeinformatsiooni eraldamiste vms kaudu.

(on ju tehnoloogiad, kus nood ebamaised napsavad, eraldavad igast eri väärtusi ja tarkusi, mõtteid inimestelt ja siis kannavad need oma pundis olijatele sujuvalt üle, et nende keskmist väärtust pidevalt üheskoos ühiskonnast kõrgemale tõsta. See efektiivne ka, ja ega otseselt efektiivsust pahaks panna saa.)

Kuid kuna tõde on universaalne, siis loomulikult ei ole meie ise selle omanikud, nii lihtsalt on.

Igatahes, kõik oli lilleline
Palju siiralt häid postitusi selle onkli näoraamatu seinal mis esimesed momendil silma jäi eesotsas FB märkmete lingiga mida ise mulle jagas.

Nu ma siis suurest hasardist, õnnest ja heaolust, mõtlesin, et seda tarvilikku inimest ikka salvestama peaks, jagama peaks teistega, austuses, vähemasti selle tarvis märkme oma seinal tegema, (sest ega seda seina suurt mul ei loeta, kasutan seda lihtsalt oma avalike märgete tegemiseks, mõttemallide säilitamiseks, eri asutustel järge hoidmiseks mõndade tegevuste ja plaanide, ning nendega seotud meelestatuse osas. Kõige selle osas ehk tulevastel aegadel veel omad tööd saavad suured olema.

Ega ma eriti tihti kedagi oma seinal ei jaga ka sedasi, palju väärilisi on keda võiks kuid ikka midagi päris head ja hetke emotsioon peab üheskoos olema, ja nii juhtuski.

Tegin siis postituse ja ega pikalt rääkida polnud plaaniski, lihtsalt minupäraselt umbes veerand lehte kobarmõtteid, et niisama raiskus need kontaktid pole, et pärast kellel soovi loeb mis kirjutasin ja mõtleb kui võib või vastab kunagi kui soovib, nagu see suhtlus käib. Kui midagi päriselt olulist on saab ju nõuda märkamist või helistada jms.
Näoraamatu sõnumid aga saab keset vestlust ju "vaigistada" teisele märkamatult, et siis nood Sul endast teada ei annaks  kui keegi hoogu satub või lihtsalt, et viisakas ka vastu võtta ja ega mingit ohtu ei ole, et postkast täis saab või, et need sõnumid sind mobiilis või kuskil häirida saaks kui "vaigistus" nupp sees on mis iga vestluse aknas olemas. 
¤¤¤

Igatahes, tegin tagasihoidliku postituse tema Märkele oma seinal, mida ta ise avalikult jaganud oli muudes vestlustes suure hulga inimestega
ja siis mõtlesin, et vast temast ka muud infot head internetis, et mõtekas on ju inimest jagades ka kaasa panna teistele ja endale lihtsustuseks avalik informatsioon.
Ja oligi ennäe Wikipedia artikkel ka olemas, seda lugedes isegi imestasin, et varem teda ei teadnud selliselt, nu ma üldiselt omamoodi teema nende inimeste teadmistega.. sellest vast hiljem

Ning Wiki artikkel tõesti hea oli ja veel ainuke tilluke lisa omapärane mis leidsin, et ta ka Urantia huviline on, nu selle armsa asja ka eraldi ära mainisin. Ehk siis huvi inimestel lugeda ka, kui keegi peaks mu seinale sattuma, et mis see Urantia on ja mida see tark mees siis sellest ka arvab.
Ikkagi Eeskujulik inimene profiili järgi.


Nu ja siis veel küsisin ka temalt, et kui miskit infot veel puudu või lisaks vaja on, siis lisagu juurde.
Eriti hoolsana veel era sõnumis ka mainisin, et kui ta ise lisada midagi ei taha, sest pole sobilik, siis las mainib erasõnumis ja ma ise postitan, ikka kuulus inimene ja vast pole sobilik tal endal enda heade asjadega uhkustada, kuid inimestele mida rohkem kasulikku infot ühes koos, seda parem.
Mu eesmärk on alati inimesi nii vähe jooksutada kui võimalik ja neile kõik nii palju ette ära valmis teha kui mu võimuses.

Nu ja siis selleasemel, et mind tänada või sõbralikult kaasa aidata, hoopis sellise sõnumi sain veidraks üllatuseks:

Harri Kingo

"Kustuta oma Wikipeadisat kopitud kommentaar minu kohta. Muidu blokeerin alatiseks. Sa sülitad mu privaatsusele, saad ise aru?
Minu reklaamimine jäta edaspidi palun minu enda hooleks. Ma pole sul seda teha palunud, seega: ära enam nii tee. "

// see siis inimeselt kes väga avalik, riigi pea meedia kanalis pikalt kõige kuulsamas saates, pea kõikides teistes telejaamades mis meil olnud ja pidevalt üle interneti suuresti kommenteerib ja vaidleb (ega seda ma enne teadnutki, alles nüüd sain teada)... nu ja siis  Wikipedia, Kõike avalikuma lehe kohta maailmas, selle lingi kohta selline rekatsioon peale poolsõbralikku väikest vestlust kus selgtas, et ega ta pikalt rääkida saagi, sest tal kiire ja palju online kontakte.

Vastasin, et ega mul niisama rääkimiseks endalgi aega pole olnud juba ammu.


Kustutasin siis kogu postituse hetke emotsiooni ajevil, sõpruse eesmärgil, et .. sis teada saada mis sellega siis valesti oli  (mis oli muidugi viga enda veendumuste vastu astuda, ega ma tavaliselt kunagi midagi ei kustuta..),


Ja kui selgitatud sai, et see oli nagu tema heaoluks mõeldud, ja veel selgitatud et milleks need postitused üldse on, läks mees veelgi pirtsakamaks, selle asemel, et elementaarset nuppu FB is kasutada "mute" / "vaigista"
ehk siis mis märgib vestluse vaikuse olekusse, kus teise inimese teavetest Sind ei teavitata kui peaks endal hetkel kiire olema selle asemel päris külmana jätkas ja hoopis mitte polnud isegi tänulik, mu vastutuleku osas.

ehk sis vestlus jätkus:

Margus:
"Sulle ausalt saab vastata, ilma et sa oma ülereageerimisest tundelisusest ära ei plokeeriks ?

Peale see su reaktsioon tuli nii vastupidisest suunast Sinu olemusele, et jah. las ta olla praegu. ma ise ei ole privaatsuse usku ja inimesed ei peagi küsima, et neile teene tehtaks. Ja see väga arukordne, et ma midagi ära kustutan kui keegi küsib, kuid kuna see mulle endale nii arusaamatu oli, miks Sa sellele sedasi reageerisid, siis tegin möönduse. Enamasti ma need kes sedasi regeerivad, võtan kogu nende kogu suguosa ja asutuste ajaloo ja panen selle tuleviku jaosk avalikustamiseks faili valmis. "

// et siinkohal sai veel ette hoiatatud ka mis moodi reageerida eitasu
OK, mulle saab vastata. Kuid ma ei ole sul palunud minu kohta mööda FB-d teavet levitada. Või ma palusin? Ma ei mäleta. Kordan - ära enam nii tee. Ja sellega siin ka lõpetame suhtlemised.Et siis SELLINE käitumine, mitte millegist, või õigemini heateo tegemise peale ?
//muidugi vaimselt saan ma aru, et see kommunismi kontrolli, tulnuka reakstsioon, kuid las see olla praegu, jätame selle fakti kõrvale ja käsitleme asja nii nagu mees oleks pidanud, eriti kuna sai paari sõnaga ju mu tegemistest räägitud ja mainisin isegi Kultuuri päästmise org tegemist selle stiilis mis Ukraina keele päästis ja seda, et ta Eesti Wikipedia, Wikimedia organisatsiooni asjaosaliseks plaanisin kutsuda, et seda õigemeelsete inimeste halduses hoida. 

Ühesõnaga väga suuri edasiminekuid, huvitavat koostööd ja muud sellist mis päris Eestimeelsele peaks huvi pakkuma.
Ses osas, et see oligi see mõte miks üldse kirjutatud sai, et sellest teada anda ju, ja kui huvi pole saab ju öelda lihtsalt "vot ei saa tegeleda sellega" või "Pole huvi", "ei oska ennast kasulikuna näha" vms


kuid ilmselgelt mitte, sest selle peale tuli hoopis selline vastus, kus puudus igasugune selgitus mis teda hammustas ja muust rääkimatagi:


 " Sa ei saa aru, mida sulle selges eesti keeles öeldakse. Et pole vaja mulle oma sõnumeid saata. Sa saadad, sa vaidled, sa seletad, sa nõuad midagi, sa räägid miskit jama "ebaeestlaslikkusest"... Kuule, mulle pole seda jama vaja. Kõike head sulle. "
Et vot, selline lugu siis,
kuid nagu lubatud sai, tuleb proovida ka nii teha nüüd.

Sest need kes vastumeelsusega mu vastu on astunud, käitudes ebainimlikult, ebasõbralikult olukorras kus oleks võinud käituda mõistlikult, nemad loomulikult on kõik kohe teadvuse kaotuse listis.
Ehk siis listis, kes olid teravad pliiatsid, kuid nüüd ohtlikud relvad mingi muu võimu, ideoloogia või liigi jaoks. Kas siis ajutises (bi-polaarses) või pidevas (hypnoosi) olekus.
( Näiteks scientoloogia ja Mac firma promos töötavad inimesed on viimases katekoorjas, alkohoolikud, endised alkohoolikud ja vaimse maailma torkijad kes pole selges kristlikus arusaamas on esimeses grupis tihti.  )
Siin siis see postitus:
// Selgelt sõnastatud me mõtted, nii, et isegi ei oskaks paremini kirja panna:

"Tänased naiseõiguslased võitlevad selle eest, et naine saaks olla samasugune ori nagu seda on mees. Kogu naise "võrdõiguslikkus" naisõiguslaste jaoks seisneb selles, et naine ja mees oleksid oma orja staatuses võrdsed. See on võitlemine võrdse orjuse eest. Mina tahan muud - et naised oleksid reaalselt ja tõeliselt vabad sellisest alandavast sundseisust - tööorja staatusest. Et nad saaksid ise valida, mida nad elus teha tahavad - tööl käia või lapsi ilmale tuua. Või leida enda jaoks mõlemast sobiv kombinatsioon. Siis rahvas kestab. Muidu mitte."

Harri Kingo published a note.
Madala sündivuse põhjuseid otsitakse taga ja ka leitakse igalt poolt, kuid tegelikult poleks neid põhjuseid otsida vajagi - need on teada meile kõigile meie igapäevaelust. Ja on omased kogu läänemaailmale. Ja on kahesed: majanduslikud ja ideoloogilised.

Majanduslik põhjus on kapitalistlik tootmise ja tarbimise mudel ja meeste piisavalt madal töötasu, nii et ka naine on sunnitud tööl käima ja perele lisasissetulekut teenima. Naine ei saa olla vaba tööorjusest, ta on sundseisus.

Ideoloogiline põhjus on kaasaja väärarusaamad vabadusest. Naised arvavad, et kui nad on sunnitud minema vabrikusse, firmasse või riigiasutusse omanikku või riiki orjama, siis on see vabadus nagu meestel. Paraku, mehed pole tööd orjates mitte vabad, vaid on orjad. Ja et mehed vähe teenivad, peavad orjaks minema ka nende naised. Selline sund pole vabadus. Meie ideoloogia on sellise naiste orjastamise nimetanud naiste vabastamiseks. Ja naised arvavadki, et orjus on vabadus.

Niisiis: orjastav majandusmudel (kapitalism) on loonud ka oma orjastava ideoloogia (orjus on vabadus).

Ühiskondades, kus naiste tööhõive on madal on peredes palju lapsi. Seal, kus naised on meestega võrdselt tööorjad kahaneb sündivus kohe. Loogiline. Sündivus eri ühiskondades sõltub otseselt naiste palgatööga hõivatusest - vajadusest teenida perele elatist. See pole vabadus - teha sunnitult orjatööd ja saada palka vaid niipalju, et pere poleks otseselt näljas, sest mehe palgast ei piisa. Sellest vaatepunktist pole naiste võrdõiguslikkus muud kui naiste meestega võrdne õigus ennast omanikule sundkorras orjaks müüa ja elu läbi tööd orjata, et vaid koos mehega oma pere ära elatada. Kena, aga neid igatsetud rikkust, jõukust ja vabadust ei tule kunagi. Kus see vabadus siin olla võikski, kui 8 tundi või ka kauem ööpäevast ollakse tööandja heaks rakkes?

Rahva juurdekasv algab majandusmudelist ja ideoloogiast. Et neid muuta nii, et naine oleks tõesti vaba, selleks oleks vaja väga suurt pööret kogu lääne ühiskonna teadvuses. Sest praegune naiste "vabadus" - naise pealesunnitud tööorjus - pole naise vabadus.

USA on ainus lääneriik, kus rahvastiku kahanemist veel pole. Suuresti püsib USA rahvastiku piisav juurdekasv hiljutiste sisserändajate suurtel perekondadel. Lisaks sisserändajatele teenib mees USA-s sageli piisavalt, et naine on vaba sundusest tööle minna. Euroopas on asjad "edasi arenenud" - naisest on saanud tootmise ori, omaniku ori. Naisel pole valikuid - ta peab tööl käima, orjama. Tulemuseks on tõsiasi, et sellisesse peresse lapsedei sünni. Ei saa kahte korraga - olla sundseisus tööori, et peret ära elatada... ja olla vaba ja lapsi ilmale tuua. Need kaks varianti on teineteist välistavad.

Olgu, naised - eks võidelge edasi oma vabaduse eest olla terve elu läbi kellegi võõra orjad ja oma elu igast ööpäevast 1/3 orjana elada ja teha orjatööd kellelegi võõrale. Nimetage seda vabaduseks. Minu jaoks on naise vabadus see, kui naine on vaba sellisest sundseisust ja vaatab ise, mida ta oma vabadusega teeb. Te aga tahate võrdset staatust ja saatust meestega? Tahate naiste elupikka tööorjust? Olgu, aga ärge siis imestage, et sellise majandusmudeli ja sellise ideoloogiaga rahvas välja sureb. Oleks tõeline ime, kui ei sureks!

Kui me tahame, et meie rahvas juurde kasvaks, siis tuleks hakata meestele maksma sellist palka, et nad jaksavad palgast oma peret ülal pidada ja naine ei pea olude sunnil tööle minema, kellegi võõra ori olema ja seda tervelt 1/3 oma elust. Reaalselt aga 100% oma fertiilsest east. Et naine on vaba oma elus valima, mida ta ise tahab teha. Selle tingimuse täitmisel hakkavad meie peredesse lapsed sündima.

Tänased naiseõiguslased võitlevad selle eest, et naine saaks olla samasugune ori nagu seda on mees. Kogu naise "võrdõiguslikkus" naisõiguslaste jaoks seisneb selles, et naine ja mees oleksid oma orja staatuses võrdsed. See on võitlemine võrdse orjuse eest. Mina tahan muud - et naised oleksid reaalselt ja tõeliselt vabad sellisest alandavast sundseisust - tööorja staatusest. Et nad saaksid ise valida, mida nad elus teha tahavad - tööl käia või lapsi ilmale tuua. Või leida enda jaoks mõlemast sobiv kombinatsioon. Siis rahvas kestab. Muidu mitte.

Olgu lisatud, et ma ei plaani mingit naiste vabastamise revolutsiooni. Kui me saame aru, kuidas majandus ja ideoloogia demograafia suhes töötavad, miks meil nende kahe koostoimel lapsed ei sünni, miks meie rahvas lihtsalt välja sureb, siis oleme targemad ja oskame oma samme ehk natuke paremini ja targemini kavandada. Vähemalt ei võitle rumalalt asjade eest, mis vaid meie kadumist kiirendavad.


Esimene samm võikski olla, et naisõiguslased näevad veidi avaramat pilti ja lõpetavad võitlemise naiste ja meeste võrdse orjaks olemise eest, orjastatuse võrdsuse eest, pidades seda reaalseks võrdõiguslikkuseks. Ja hakkavad võitlema vajaliku eest - naiste vabastamise eest orja staatusest. Nii võitlevad nad meie rahva kestmise eest, peredesse sündivate laste eest.
LikeShow More Reactions
Comment
Comments
Margus Meigo
Margus Meigo Palju Muud selle mehe seinalt ka tasub lugeda
Kerge CV,
või et Urantia mees ka Sa Harri Kingo, kui olulist puudu jäi siis täienda : )

" Tartu Riikliku Ülikooli õigusteaduskonna , kaitstes diplomitöö varjupaigaõigusest 1982. aastal . Ta on juristina töötanud nii pärast ülikooli kui ka hiljem, pidades erapraksist.
Kaheksa aastat töötas Harri Kingo "Aktuaalses kaameras" diktori , reporteri ja toimetajana, oli kaastegev paljudes saadetes ja sarjades, tegi autorisaateid ja pälvis oma Hommikutelevisiooni programmi eest ETV aastapreemia
Oli diktorina tööl ka 19.–21. augustil 1991, mil augustiputši tõttu oli Eesti Televisioon Nõukogude Liidu ainus välismaalt nähtav tsensuurivaba telejaam ning andis päevas eetrisse viis[
"Aktuaalse kaamera" saadet.
Hiljem on Kingo töötanud TV3-s, Eesti Raadios, Uudisteraadios, Pereraadios, Raadio 7-s ja Oliver Kruuda telejaamas (aasta vältel saatega "Tele-Tallinn"). 2001–2012 töötas Tallinna perekonnaseisuametis tseremooniameistrina. Aastatel 2010–2012 valiti Harri Kingo Eesti parimaks tseremooniameistriks

Kingo on avaldanud kaks luuleraamatut: 1986. aastal "Lennujälg" ja 1998. aastal "Mina Sina Tema". Mõlemad kirjastas Eesti Raamat.
2003. aastal ilmus Harri Kingo, teoloogiadoktorant Andrus Noraki ja teoloogiamagister Raivo J. Raave sulest internetiportaalis Delfi ilmunud teoloogiliste esseede kogumik "Kolm kala". 2015 ilmus raamat "24 tarka" ajaloo suurimatest religioossetest õpetajatest, filosoofidest, visionääridest ja teadlastest.
Harri Kingo on Eesti Akadeemilise Orientaalseltsi tegevliige. Samuti kuulub ta Eesti Urantia Assotsiatsiooni.
Harri Kingo kuulub Eesti Metodisti Kiriku Tallinna kogudusse.

https://et.wikipedia.org/wiki/Harri_Kingo

Kingo sündis Tallinnas ning kasvas praeguses Kristiine linnaosas, Kirsi tänaval. Ta lõpetas aastal 1973 Tallinna 7. Keskkooli[3] ning seejärel Tartu Riikliku Ülikooli õigusteaduskonna[2], kaitstes diplomitöö varjupaigaõigusest 1982. aastal[4]. Ta on juristina töötanud nii pärast ülikooli[2] kui ka h...
et.wikipedia.org
Harri Kingo
Harri Kingo Su kommentaar minust on siin liigne. Ole hea - kustuta. Keda huvitab, leiab ise. Minu jaoks on selline reklaam päris räige mu privaatsusesse tungimine. Teavet enda kohta jagan ma ise, kui vajalikuks pean. Kui sa ei kustuta, oled blokeeritud.
Margus Meigo
Margus Meigo oh sind õrnukest küll, hea küll
Like · Reply · Just now


// see sellise sõbraliku tögamise, huumorina mõeldud vastus ja siis selle peale ka kustutasin selle... kuid kas sellest siis midagi tuli?
Ei.. uurimise, selgitamise peale, et mis siis ikkagi toimub.. ta ikkagi blokeeris.
Inimese kohta kes NII palju aega internetis aega veedab, et endale terve suure kuulsuse sellega loonud... kas siis tõesti on usutav, selline äkk reaktsioon kus ta siegi seletama ei vaevu, mis toimus ?
No comments:

Post a Comment

Seega kuidas siis nii on.. anna meile teada
So let us know.. how is it..

Margus